kontakt

     Urząd Gminy Kobiór
     ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór



Skrytka ePUAP

/puybm6470x/SkrytkaESP

Adres Email

gmina@kobior.pl

 


mapa gminy


ważne strony

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Galeria
losowa galeria
Jesteś tutaj: Strona główna / Wyniki głosowania w Wyborach Samorządowych 2014 sporządzone na podstawie protokołów Gminnej Komisji Wyborczej w Kobiórze

Wyniki głosowania w Wyborach Samorządowych 2014 sporządzone na podstawie protokołów Gminnej Komisji Wyborczej w Kobiórze

Data powstania: 2014-11-17 20:12
Data modyfikacji: 2014-11-17 20:27

W wyborach na wójta Gminy żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów; do wyborów w ponownym głosowaniu dopuszczeni zostali dwaj kandydaci, którzy uzyskali największą liczbę głosów:
Lubański Eugeniusz Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet
Gembalczyk Bronisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Wartości i Korzenie"

W wyborach do Rady Gminy Gminna Komisja Wyborcza w Kobiórze sporządziła zestawienia wyników głosowania w okręgach i uwzględniając liczby głosów ważnych w okręgach wyborczych oraz głosów ważnych oddanych na poszczególne listy kandydatów (kandydatów z tych list) ustaliła następujące wyniki wyborów:

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
SPYCHAŁA Witold Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Wartości i Korzenie", Lista nr  31

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
SZCZOTKA Grażyna Anna
zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
MORAWIEC Beata Katarzyna
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jedność, Lista nr  28

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
SZCZOTKA Tomasz
zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
PĘKAŁA Magdalena Ewa
zgłoszona Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
MAZURCZYK Józef Kazimierz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Kobiórska Wspólnota, Lista nr  29

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
SAWICKI Przemysław Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
SZPAK Bogdan Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Kobiórska Wspólnota, Lista nr  29

Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
DANEK Andrzej Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
ŚWIERKOT Czesław Walenty
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
STASZAK Hieronim
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
ZAREMBA Bronisława Elżbieta
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Kobiórska Wspólnota, Lista nr  29

Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
JAROMIN Zygmunt Józef
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Kobiórska Wspólnota, Lista nr  29

Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
ZAWIERUCHA Beata Jadwiga
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat.
Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
GROLIK Krzysztof Czesław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców - Społeczny Komitet, Lista nr  30

Protokoły wyników głosowania i wyników wyborów Gminnej Komisji Wyborczej w Kobiórze dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.


Autor: UG Administrator
Ilość wyświetleń: 2964


 
Gmina Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 638-17-91-816
REGON 276257707
Urząd Gminy Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 646-21-16-846
REGON 271505431

 

Godziny pracy Urzędu Gminy:
Poniedziałek 7:30 - 15:30;
Wtorek 7:30 - 15:30;
Środa 7:30 - 15:30;
Czwartek 7:30 - 17:00;
Piątek 7:30 - 14:00
 
 
Copyright Urząd Gminy Kobiór