Jesteś tutaj: Strona główna / XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH

XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH

Data powstania: 2016-05-28 10:09
Data modyfikacji: 2016-05-28 10:14

Od 20 do 22 maja w Šternberku w Czechach odbyła się XV Międzynarodowa Spartakiada Młodzieży. Uczniowie czterech partnerskich miejscowości: węgierskiego Sajószentpéter, słowackiej Dobšiny, czeskiego Šternberka oraz naszego Kobióra rywalizowali ze sobą w konkurencjach, takich jak: piłka nożna chłopców, piłka siatkowa dziewcząt, tenis stołowy, ścianka wspinaczkowa, szachy i lekkoatletyka.
Naszą gminę reprezentowała grupa 34 uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej. W klasyfikacji ogólnej nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce! Gratulujemy!

Wyniki z poszczególnych dyscyplin sportowych przedstawiały się następująco:

ŚCIANKA WSPINACZKOWA (piątek 20.05.2016)
Nasza drużyna w składzie: Mateusz Jasiński, Jakub Kozyra, Aleksandra Kania i Anna Zaremba zajęła 2. miejsce.
Indywidualnie:  
Aleksandra Kania – 3. miejsce
Anna Zaremba – 4. miejsce
Jakub Kozyra – 2. miejsce
Mateusz Jasiński – 4. miejsce

TENIS STOŁOWY (piątek 20.05.2016)
Tomasz Liszka i Maciej Szafron zajęli 3 miejsce.

SZACHY (sobota, 21.05.2016)
Szachiści: Kamil Trajda, Bartosz Schmidt i Kacper Młocek zajęli 2. miejsce
Indywidualnie (wg szachownic):  
Kamil Trajda – 1. miejsce
Bartosz Schmidt – 2. miejsce
Kacper Młocek – 3. miejsce

LEKKOATLETYKA (sobota 20.05.2016)
Zespołowo nasi sportowcy zajęli 2. miejsce

W poszczególnych dyscyplinach wyniki były następujące:  
BIEG NA 60 m (dziewczyny)
Natalia Mikołajec – 4. miejsce
Kinga Kabot – 5. miejsce
Paulina Smolarek – 9. miejsce

BIEG NA 60 m (chłopcy)
Paweł Pasternak – 1. miejsce
Patryk Maiczek – 6. miejsce
Krzysztof Jaromin – 8. miejsce

BIEG NA 800 m (dziewczyny)
Agnieszka Zien – 4. miejsce
Natalia Mikołajec – 6. miejsce
Milena Piechula – 8. miejsce

BIEG NA 1200 m (chłopcy)
Karol Machalica – 2. miejsce
Daniel Kręciwilk – 5. miejsce
Bartosz Gogol – 10. miejsce

SKOK W DAL (dziewczyny)
Kinga Kabot – 5. miejsce
Agata Tużnik – 6. miejsce
Weronika Szafron – 7. miejsce

SKOK W DAL (chłopcy)
Paweł Pasternak – 1. miejsce
Karol Kacprzycki – 4. miejsce
Patryk Maiczek – 9. miejsce

PCHNIĘCIE KULĄ (dziewczyny)
Agata Tużnik – 3. miejsce
Aleksandra Kania
Natalia Mikołajec

PCHNIĘCIE KULĄ (chłopcy)
Krzysztof Jaromin – 2. miejsce
Jakub Olchawa – 6. miejsce
Mateusz Jasiński – 7. miejsce

PIŁKA SIATKOWA (sobota, 20.05.2016)
Siatkarki: Ewelina Janosz, Monika Liszka, Emilia Giel, Weronika Szafron, Kinga Kabot, Karolina Laskowska, Paulina Smolarek, Natalia Mikołajec i Hanna Kozyra zajęły 2 miejsce.

PIŁKA NOŻNA (sobota, 20.05.2016)
Piłkarze: Paweł Utrata, Adam Grolik, Bartosz Gogol, Karol Machalica, Tomasz Liszka, Daniel Kręciwilk, Patryk Maiczek, Paweł Pasternak, Grzegorz Seweryn i Jakub Olchawa zajęli 1 miejsce.

Obszerna galeria zjęć znajduje się na stronie internetowej Gimnazjum.


Galeria zdjęć:

  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH
  • XV MIĘDZYNARODOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY MIAST PARTNERSKICH



Autor: Strączek Grzegorz
Ilość wyświetleń: 2164


 
Gmina Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 638-17-91-816
REGON 276257707
Urząd Gminy Kobiór
ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór
NIP: 646-21-16-846
REGON 271505431

 

Godziny pracy Urzędu Gminy:
Poniedziałek 7:30 - 15:30;
Wtorek 7:30 - 15:30;
Środa 7:30 - 15:30;
Czwartek 7:30 - 17:00;
Piątek 7:30 - 14:00
 
 
Copyright Urząd Gminy Kobiór